realizujeme Vaše plány

Okenné fólie cena - fólie na okná a sklo do bytu a domu cenník - Bratislava

Chcete vedieť cenu okenných fóliífólií na okná a sklo do bytu a domu v Bratislave a okolí?

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na okenné fólie - fólie na okná a sklo do bytu a domu v Bratislave a okolí.


Okenné fólie - fólie na okná a sklo - Bratislava a okolie

Po kúpe nehnuteľnosti sa môžu časom vynoriť nedostatky, ktoré pri kúpe ostali skryté. Výmena skiel alebo celková výmena okien predstavuje značné investície. 

Omnoho efektívnejším a cenovo dostupnejším riešením je použitie špeciálnych fólií, ktoré bránia prieniku škodlivého UV žiarenia, alebo chránia pred neželaným vniknutím cez rozbité okenné sklo.

U nás to máte NAKOMPLETProtislnečné fólie na skle zabraňujú prenosu tepelnej energie. To znamená, že v lete bránia nepríjemnému prehrievaniu interiéru a pôsobia ako taká pasívna klimatizácia. Taktiež počas dňa plnia privátny účel.

U nás to máte NAKOMPLETBezpečnostné fólie na okennom skle sú mechanickou zábranou, ktorá zamedzuje prerazeniu skla hodenými predmetmi akými sú napr. kamene. Taktiež bránia vniknutiu cudzím osobám do priestoru nehnuteľnosti a chránia aj pri explózii proti účinku tlakovej vlny.

U nás to máte NAKOMPLETDekoratívne a privátne fólie jednoducho vylepšia vzhľad presklených plôch a zaistia lepšie súkromie. Dobre imitujú pieskované alebo matované sklo.

Ďalším pozitívnym účinkom fólií na sklo je ochrana proti črepinám pri rozbití okenného skla. Po údere sa síce objavia praskliny, ale črepiny ostanú bezpečne nalepené na fólii. Nehrozí teda porezanie osôb vysypanými črepinami a ani nové presklenie okna nie je akútne.

Fólie tiež spomaľujú šírenie požiaru, pretože sú odolné voči teplu a vykazujú samo-zhasínací efekt. Bežným spôsobom presklené plochy sa môžu v prípade požiaru rýchlo vysypať. Tým vznikne prievan, ktorý podporuje požiar.

Skvelou vlastnosťou fólií na sklo je ochrana proti UV žiareniu, dosahujúca hodnotu až 99%. Tak vysoká ochrana zabraňuje škodám, ktoré UV žiarenie môže spôsobiť. Či už sú to škody na vystavenom tovare vo výklade, alebo blednutie interiéru, nábytku, kobercov a textílií v domácnostiach a kanceláriách. Avšak nie len samotné UV žiarenie spôsobuje blednutie farieb. Ďalej ho spôsobuje aj svetelné žiarenie, vzdušná vlhkosť a vyššia teplota. Záleží však aj na štruktúre materiálu a kvalite samotných farieb.


Fólie na okná proti slnku - Protislnečné okenné fólie

Hlavnou úlohou fólií na okná proti slnku - protislnečných fólií je brániť neželanému prehrievaniu interiérov domov a budov. Vysoká teplota v interiéry môže spôsobiť prehriatie organizmu, s ktorým sú spojené riziká vzniku zdravotných problémov a zníženie pracovnej výkonnosti. 

Protislnečné fólie majú zásadný význam v domoch a budovách vybavených klimatizáciou, pretože prinesú energetické úspory a umožnia inštaláciu klimatizačných jednotiek s nižším výkonnom a lacnejšou prevádzkou.

Metalizované vrstvy, ktorými sú vybavené protislnečné fólie, zaručujú ich maximálnu účinnosť. Fólie majú špeciálny UV filter, ktorý zadrží až 99% nebezpečného UV žiarenia. Vďaka tomu bránia rýchlemu starnutiu interiéru. 

Kvalitný povrch fólií je taktiež odolný voči škrabancom. Svojimi vlastnosťami protislnečné fólie výborne ochránia aj vaše súkromie. No a v neposlednom rade dodávajú domom a budovám moderný, atraktívny vzhľad. Protislnečné fólie sú určené na všetky typy objektov, ktoré sú priamo vystavované slnečnému žiareniu. Či už sú to rodinné domy, byty, kancelárske priestory alebo obchodné prevádzky.

 

Hanita Silver 20 Xtra

U nás to máte NAKOMPLETstrieborná zrkadlová metalická fólia, ktorá najúčinnejšie bojuje proti nepríjemnému prehrievaniu interiérov

U nás to máte NAKOMPLETnajvyšší výkon za výhodnú cenu

U nás to máte NAKOMPLETaplikuje sa z exteriérovej strany skla

U nás to máte NAKOMPLETzrkadlový efekt - počas dňa funguje ako privátna fólia

U nás to máte NAKOMPLETodrazí až 85% celkovej slnečnej energie

U nás to máte NAKOMPLETzadrží až 99% nebezpečného UV žiarenia

 
 
 
 

Hanita e-Lite 70 Xtra Exterier

U nás to máte NAKOMPLETspektrálna selektívna nemetalická fólia, ktorá bráni prehrievaniu interiérov pri zachovaní prirodzeného svetla

U nás to máte NAKOMPLETvysoký výkon pri skvelej priepustnosti svetla

U nás to máte NAKOMPLETaplikuje sa z exteriérovej strany skla

U nás to máte NAKOMPLETneutrálny efekt so zelenkavým nádychom

U nás to máte NAKOMPLETodrazí až 61% celkovej slnečnej energie

U nás to máte NAKOMPLETzadrží až 99,9% nebezpečného UV žiarenia

 
 
 
 

Bezpečnostné okenné fólie - fólie na okná a sklo

Inštaláciou bezpečnostných fólií bránite prieniku vhodených predmetov a sťažíte prípadným neželaným páchateľom vniknutie do objektu. Bezpečnostné fólie sú nenápadné, takže zbytočne nepriťahujú pozornosť. Taktiež vás a vašich blízkych chránia pred poranením sklenenými črepinami pri rozbití okenného skla.

Fólie zadržia až 99% UV žiarenia, vďaka čomu sa zabráni starnutiu interiéru. Taktiež majú veľmi kvalitný povrch, ktorý je odolný voči škrabancom. Používajú sa na všetky typy rodinných domov, bytoviek, obchodov, kancelárií, bánk až po školy, materské školky a nemocničné budovy.

Výhody bezpečnostných fólií:

U nás to máte NAKOMPLETznižujú riziko vykradnutia nehnuteľnosti

U nás to máte NAKOMPLETatestované v bezpečnostnej triede P2-(DIN EN 356 E)

U nás to máte NAKOMPLETzamedzujú prieniku vhodených predmetov akými sú napr. kamene, výbušniny, zápalné fľaše, ...

U nás to máte NAKOMPLETpo rozbití sklo zostáva nepriestupné

U nás to máte NAKOMPLETochránia proti zraneniam spôsobených rozbitými kúskami skla

U nás to máte NAKOMPLETochránia proti účinku tlakovej vlny

U nás to máte NAKOMPLETuniverzálne použitie na všetky typy okenných skiel

U nás to máte NAKOMPLETznižujú riziko náhodného rozbitia skla a vykradnutia nehnuteľnosti

U nás to máte NAKOMPLETspomalia postup páchateľov do nehnuteľnosti, podobne ako okenné mreže

U nás to máte NAKOMPLETpo rozbití okenného skla nie je akútna okamžitá výmena skla

U nás to máte NAKOMPLETzadržiavajú až 98% nebezpečného UV žiarenia a tým výborne chránia váš interiér

 
 
 

Privátne fólie na okná a sklo

Ak potrebujete zaistiť lepšie súkromie v interiéroch s presklenými plochami, privátne fólie na okná sú ideálny riešením. Hodia sa do kancelárií, ordinácií či na bankové prepážky. Sklá s nalepenými privátnymi fóliami sa javia ako mliečne matné sklá, ktoré môžu mať bronzovú, striebornú alebo bielu farbu. Napriek obojstrannej nepriehľadnosti fólií ostáva zachovaný výborný prestup svetla. Privátne fólie sa môžu stať aj skvelým dekoratívnym prvkom.

U nás to máte NAKOMPLETpomáhajú ochrániť vaše súkromie

U nás to máte NAKOMPLETdobre imitujú pieskované alebo matované sklo

U nás to máte NAKOMPLETzaručujú výborný prestup svetla

U nás to máte NAKOMPLETzadržiavajú až 98% nebezpečného UV žiarenia

U nás to máte NAKOMPLETmôžete si vybrať z viacerých odtieňov

 

Dekoratívne fólie na okná a sklo

Dekoratívne fólie sa hodia na presklené plochy v interiéroch. Jednoducho nimi vylepšíte vzhľad presklených plôch. Sú to vlastne číre fólie, na ktorých môžu byť biele kocky, pravidelné prúžky a rôzne iné tvary

Veľká výhoda dekoratívnych fólií je taká, že je možná kombinácia jednotlivých druhov, dokonca i s inými druhmi fólií, akou je napríklad protislnečná fólia. Tak môžeme docieliť zaujímavé a efektné dekoratívne prvky.

U nás to máte NAKOMPLETjednoducho vylepšia vzhľad vášho interiéru

U nás to máte NAKOMPLETmožná kombinácia rôznych druhov fólií

U nás to máte NAKOMPLETveľký výber rôznych fólií