realizujeme Vaše plány

Plastové okná Salamander - Bratislava a okolie

Plastové okná Salamander patria medzi najpredávanejšie, a to z dôvodu mimoriadne kvalitného materiálu PVC. Profily sú vyrábané v Nemecku tou najmodernejšou technológiou. Tvarová stálosť, snehobiela farba a dlhá životnosť sú hlavnými dôvodmi, prečo sú plastové okná Salamander tak obľúbené.

Plastové okná Salamander sa hodia na zasklenie rodinných domov, bytov, administratívnych priestorov, ale aj garáží či pivníc. V predajnosti sú jednotkou na trhu, a to z dôvodu najlepšieho pomeru ceny a kvality.


 

Plastové okná SALAMANDER


Plastové okná Salamander Streamline 76

sú dlhodobo najvyhľadávanejšími plastovými oknami na trhu. Sú populárne vďaka svojej spoľahlivosti a snehobielej farbe. V našom sortimente máme viacero variant systému Streamline. Štandardom je 5-komorový variant s predsadeným zaobleným krídlom.

Alternatívami sú 7-komorový variant alebo hranaté krídlo. Systém Salamander Streamline ponúka široké možnosti vyriešenia skoro každého stavebného projektu. V ponuke máme prvo-plastové profily a cenovo výhodnejšie profily s obsahom rycyklátov.

Stavebná hĺbka - 76 mm | Počet komôr v ráme i krídle - 5 / 7 komôr | zasklenie 2-sklom a 3-sklom | dve dorazové tesnenia | farebná úprava - LamináciaSALAMANDER Streamline 76 5k 3-sklo s hranatým krídlom
SALAMANDER Streamline 76 5k 3-sklo s oblým krídlom
SALAMANDER Streamline 76 7k 3-sklo s hranatým krídlom
SALAMANDER Streamline 76 7k 3-sklo s oblým krídlom

Plastové okná Salamander bluEvolution 92

sú spojením pokročilých technológií s moderným dizajnom pre najnovšiu generáciu vysokokvalitných plastových okien. Vynikajúcich 92 mm stavebnej hĺbky dotvára výbornú tepelnú izoláciu a perfektnú energetickú účinnosť.

Spojenie štíhlej pohľadovej výšky len 118 mm a svetelného zisku cez skvelú svetlosť okna sa Salamander bluEvolution radí medzi najvyššie triedy v radoch plastových okien.

Stavebná hĺbka - 92 mm | Počet komôr v ráme i krídle - 6 komôr | zasklenie 3-sklom | dve dorazové a jedno stredové tesnenie | farebná úprava - LamináciaSALAMANDER bluEvolution 92 6k 3-sklo s hranatým krídlom
SALAMANDER bluEvolution 92 6k 3-sklo AluClip
Tepelná izolácia SALAMANDER bluEvolution 92
SALAMANDER bluEvolution 92 6k 3-sklo

Laminácie plastových okien Salamander

Jednoducho povedané, ide o špeciálnu fóliu nalepenú na plastový profil plastových okien. Fólie, ktoré sú na tento účel určené, sa ošetrujú priehľadnou vrstvou akrylátu. Tá ich chráni pred nepriaznivým pôsobením vplyvov počasia. V ponuke sú celé škály fólií. Veľmi obľúbené sú drevodekory, ktoré skvelo imitujú drevo a človek má dojem, že okná sú z neho priamo vyrobené. K dispozícii máme aj pastelové farby, buď v štruktúrovanom alebo klasickom hladkom vyhotovení.

Sklá do plastových okien Salamander

V ponuke máme tepelno-izolačné sklá, protihlukové sklá, protislnečné sklá, bezpečnostné tvrdené sklá, bezpečnostné lepené sklá a ornamentálne sklá vhodné do plastových okien Salamander Bratislava.