realizujeme Vaše plány

Kvalitné maľovanie bytov v Bratislave

Hľadáte niekoho na kvalitné maľovanie bytu v Bratislave a zaujíma vás cena?

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na maľovanie vášho bytu v Bratislave a okolí. Neváhajte nás kontaktovať.


Maľovanie bytu | Bratislava

Maľovanie bytu, či už bielymi alebo farebnými nátermi, rozjasní priestor a dodá mu výnimočnosť. Z množstva dostupných značiek a odtieňov je výber takmer nekonečný. Radi vám pomôžeme s výberom či už cenovo najdostupnejšieho alebo kvalitatívne najvýhodnejšieho farebného náteru. O maľovanie vášho bytu v Bratislave sa s radosťou postaráme. Maľujeme poctivo, kvalitne a načas.

Práce pre vás:

  • maľovanie celého bytu
  • maľovanie stien v interiéri
  • maľovanie stropov v interiéri
  • maľovanie zábradlí
  • maľovanie schodísk
  • maľovanie rúr a radiátorov

Ako postupujeme pri maľovaní bytu?

Ako pred každou z nami realizovaných prác, aj pred maľovaním dodržiavame poctivú prípravu. Predtým, než začneme s maľovaním vášho bytu, ťažšie kusy nábytku odsunieme od stien do stredu miestnosti. Ľahšie kusy nábytku a iné predmety presunieme podľa potreby do inej miestnosti. Následne dôkladne pozakrývame zakrývacími fóliami všetky podlahy, nábytok, okná, zárubne a iné predmety, aby sme ich ochránili pred znečistením.

Po tom, ako všetko pozakrývame, steny očistíme od nečistôt, akými sú prach, pavučiny alebo iné. Nasleduje aplikácia penetračného náteru, ktorý spevní nesúdržný podklad, zjednotí nasiakavosť podkladu a zvýši priľnavosť ďalšej povrchovej úpravy stien pred maľovaním.

Po vyschnutí penetračného náteru opravíme rôzne diery, praskliny, ryhy a iné nerovnosti sadrou, poprípade tmelom. Po oprave povrchu začneme s maľovaním bytu. Zvyčajne nanášame náter 2-krát, v prípade potreby i viackrát. Typ náteru zvolíme podľa potreby. Napríklad do kúpeľne je na maľovanie vhodný protiplesňový náter.

Nielen pri maľovaní vášho bytu, ale aj po ňom dbáme na to, aby bol priestor čo najčistejší. Po maľovaní si po sebe vždy upraceme. Pracujeme rýchlo a efektívne, ale nezabúdame na dodržiavanie technologických prestávok. Vďaka tomu si môžete výsledok našich prác začať užívať čo najskôr.

 

NAKOMPLET - Maľovanie bytov v Bratislave: