realizujeme Vaše plány

Interiérové rolety na okná cena - na mieru deň a noc cenník - Bratislava

Hľadáte interiérové rolety na okná na mieru, deň a noc a iné v Bratislave a zaujíma vás ich cena?

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na interiérové rolety na okná na mieru, deň a noc a iné. Neváhajte nás kontaktovať.


Interiérové rolety na okná látkové - vnútorné rolety - Bratislava

Interiérové rolety na okná látkové sú elegantnými a jednoduchými tieniacimi zariadeniami, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. V našom sortimente máme viacero modelov interiérových látkových roliet s rôznorodými typmi uchytení, funkcií a vzhľadov. Ak máte radi klasické typy ovládania interiérových látkových roliet, určite Vás poteší, že nami ponúkané rolety sú ovládané pomocou samoaretačných pružín a šnúrok, poprípade aj madlom. Tí ktorí preferujú modernejšie ovládanie príde vhodnejšie pohodlné ovládanie interiérovej látkovej rolety prostredníctvom retiazky.

Interiérové rolety na okná látkové z nášho sortimentu disponujú brzdami, vďaka ktorým je možné zafixovať látku rolety v akéjkoľvek výške. Špičkovo spracované interiérové látkové rolety vám zabezpečia, že ani na okrajových častiach okien vám nebude presvitať svetlo.

Interiérové rolety na okná látkové v prevedení Deň a Noc, kde sa striedajú nepriehľadné a priehľadné časti, sa jednoducho dá nastaviť vami požadované množstvo zatienenia.Látková roleta Collete

Látková roleta Collete XL

Látková roleta Optima

 

Látková roleta Legend

Látková roleta Jazz 17

Látková roleta Jazz Expert

 

Látková roleta Jazz 32

Látková roleta Stream

Látková roleta Collete XL Deň a Noc

 

Látková roleta Jazz 17 Deň a Noc

Látková roleta Jazz Expert Deň a Noc

Látková roleta Opus Deň a Noc


Interiérové rolety na okná bambusové

Interiérové rolety na okná bambusové Asha sú klasickými bambusovými roletami ovládanými pomocou šnúrky, mimoriadne obľúbené u ľudí preferujúcich interiéry zariadené do prírodného štýlu. Je to vďaka prirodzenému vzhľadu typického pre interiérové bambusové rolety. Počas návinu sa tkanina interiérovej bambusovej rolety postupne vrství do vzhľadného balu. Spôsob ovládania pomocou šnúrky s brzdou dáva možnosť akéhokoľvek nastavenia výšky navinutej tkaniny interiérovej bambusovej rolety. Čo sa týka prevedenia tkaniny interiérovej bambusovej rolety, na výber máte z rôznych bambusových, drevitých a jutových tkanín podľa aktuálneho vzorkovníka.

Interiérové rolety na okná bambusové Feba sa vyznačujú estetickým vzhľadom, ktorý upúta na prvý pohľad. Počas návinu sa tkanina interiérovej bambusovej rolety postupne ukladá horným smerom a v dolnej časti vytvára súmerne nariasené sklady. Spôsob ovládania je riešený pomocou šnúrky s brzdou, ktorá dáva možnosť akéhokoľvek nastavenia polohy interiérovej bambusovej rolety. Pri výbere tkaniny máte možnosť výberu z rôznych drevitých, bambusový a jutových tkanín podľa aktuálneho vzorkovníka.

Interiérové rolety na okná bambusové Edesa sú moderným typom interiérových bambusových roliet so simplicitným dizajnom, zvlášť vhodným do väčšiny domácností. Spôsob ovládania guľôčkovými retiazkami je veľmi šikovný a komfortný. Dáva možnosť rýchleho nastavenia výšky tkaniny interiérovej bambusovej rolety. Počas návinu sa tkanina navíja na hlavný hriadeľ vyrobený z hliníka. Držiaky vyrobené z plastu sú dodávané v rôznych farebných odtieňoch, ktoré môžu byť zladené s farbami tkaniny interiérovej bambusovej rolety. Pri výbere tkaniny máte možnosť výberu z jutových tkanín, podľa aktuálneho vzorkovníka.Bambusová roleta Asha

Bambusová roleta Feba

Bambusová roleta Edesa