realizujeme Vaše plány

Interiérové žalúzie cena - cenník - Bratislava

Hľadáte interiérové žalúzie horizontálne alebo vertikálne v Bratislave a zaujíma Vás ich cena?

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na interiérové žalúzie horizontálne alebo vertikálne. Neváhajte nás kontaktovať.


Interiérové žalúzie plissé horizontálne - vnútorné žalúzie - Bratislava

Interiérové žalúzie plissé horizontálne sú moderným a efektívnym spôsobom tienenia okien. Špeciálna naplisovaná látka tvorí tieniaci materiál plissé žalúzií. Sú všestranne univerzálne a preto sa hodia aj do okien atypických tvarov, kde nie je možnosť použitia klasických interiérových žalúzií alebo roletiek.

Interiérové žalúzie plissé horizontálne sú ideálnou voľbou, ak chcete váš interiér oživiť alebo obzvláštniť. Naskladaná naplisovaná látka sa výborne prispôsobuje skoro každému tvaru. Preto je vhodná do atypických okien. Plissé žalúzie interiérové sú vyrábané v rôznych variantoch, či už s ovládaním pomocou madla, alebo s ovládaním na šnúrku. Niektoré typy je možné ovládať aj motorom.

 
  • Modely: AB11 a AB41 (iné modely a atypy sú k dispozícii)
  • Profil: extrudovaný hliník 20x13mm, zosilnený profil 22x19mm
  • Farba profilov: biela RAL 9003, béžová RAL 1014, hnedá RAL 8017, strieborná RAL 9006
  • Farba krytiek: biela, béžová, hnedá, šedá, zlatý dub
  • Látka: 100% polyester podľa aktuálneho vzorkovníka
  • Výška zhybu: 20mm (naplisovanie)
  • Ovládanie: madlo (biela alebo hnedá farba)


 

Interiérové žalúzie SOLÁRNE - bezdrôtové elektrické žalúzie

Interiérové žalúzie SOLÁRNErevolučnou novinkou v oblasti tieniacej techniky. Na svoj pohon využívajú slnečnú energiu. Sú plne automatizované, bezdrôtovo ovládané a majú vlastný zdroj energie. Ak hľadáte niečo výnimočné, tak interiérové žalúzie solárne sú pre vás tie pravé.

Interiérové žalúzie SOLÁRNE fungujú na princípe fotovoltaického javu. Pri ňom dochádza k premene slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Žalúzie sú poháňané elektromotorom a ovládané buď diaľkovým ovládačom, tlačidlom alebo solárnym regulátorom v kombinácii s diaľkovým ovládačom. 

Interiérové žalúzie KLASIK horizontálne

Interiérové žalúzie KLASIK horizontálne sú štandardnými interiérovými horizontálnymi žalúziami pre okná. Patria medzi najpredávanejšie interiérové žalúzie z našej ponuky. S okenným rámom a zasklievacou lištou dokonale splýva horná lišta žalúzie. Tá je dodávaná v základných farbách, akými sú biela, strieborná, svetlohnedá, tmavohnedá a v iných farebných odtieňoch. Je možné mať hornú lištu žalúzie aj v drevoimitáciách, ako napr. smrek, zlatý dub, čerešňa, mahagón a iné. Štandardne dodávame hornú lištu žalúzie hranatú, ale je možnosť aj exkluzívneho prevedenia s oblou lištou.

Interiérové žalúzie KLASIK horizontálne dodávame najmä v celotieniacom prevedení lamiel, vďaka čomu po preklopení vzniká celistvá plocha s výbornými tieniacimi vlastnosťami. Tento pozitívny efekt je zapríčinený špeciálne dierovanými lamelami spolu s použitím vyššieho množstva lamiel a hustejšími rebríčkami. Ovládanie interiérových žalúzií KLASIK je pomocou guličkovej retiazky spojenej retiazkovou spojkou. 
 

Interiérové žalúzie drevené horizontálne

Interiérové žalúzie drevené horizontálne dodajú vášmu interiéru neobyčajné čaro. Je ťažké odolať elegantnému, prírodnému vzhľadu a vôni interiérových drevených žalúzií. Drevo ako prírodný materiál patril vždy k súčasti našich obydlí. Popularita prírodných materiálov vôbec neklesá, nakoľko mať kúsok príjemne voňajúceho dreva je túžbou viacerých z nás. Interiérové drevené žalúzie jednoducho obzvláštnia váš interiér, či už zariadený v modernom alebo rustikálnom štýle.

Interiérové žalúzie drevené horizontálne sa vyrábajú s lamelou o šírke 25mm alebo 50mm. Drevené žalúzie so šírkou lamely 25mm sú montované na rám okna ako klasické interiérové žalúzie. Lamely sú zafixované pomocou silónového lanka. 

Ovládanie žalúzie je zabezpečené pomocou textilných šnúrok s drevenými ozdobnými koncovkami a dreveným interiérovým ovládačom. Interiérové drevené žalúzie horizontálne jednoducho ocení každý, kto uprednostňuje prírodný štýl a dokonale spracované detaily. Vďaka tomu oslovujú aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Interiérové žalúzie látkové vertikálne

Interiérové žalúzie látkové vertikálne patria medzi moderné doplnky vhodné takmer do každého interiéru. Lamely žalúzií je možné naklápať o 180°, vďaka čomu Vás interiérové látkové žalúzie vertikálne skvele chránia pred neželanými pohľadmi do Vašej domácnosti. V poslednom období narastá záujem o prírodné materiály, ktoré stále viac vytláčajú bežné umelé polyesterové materiály dovážané z Číny. Novou definíciou luxusu sú textilné dekoratívne tieniace prvky vyrábané hlavne z prírodných materiálov. Sú príjemné na pohľad aj na dotyk.

Interiérové žalúzie látkové vertikálne majú kvalitné lamely, ktoré sú rezané a zvárané na špičkovom prístroji nemeckej firmy Benthin. Jedinečné spôsoby rezov bránia strapkaniu textilnej látky. V porovnaní s interiérovými látkovými žalúziami vertikálnymi od iných výrobcov, kde sú lamely ručne šité na bežných šiacich strojoch so značne viditeľnými a mnohokrát nerovnými stehmi, je zvarová metóda omnoho modernejšia a estetickejšia. Taktiež lamelové vešiačiky sú pri takejto technológii napevno osadené v púzdrach, preto nehrozí riziko ich vypadnutia alebo utopenia.

Interiérové žalúzie látkové vertikálne sa hodia hlavne do väčších priestorov, akými sú napríklad kancelárske priestory alebo sály. Výborne sa vynímajú aj v rodinných domoch alebo v rozmernejších izbách bytov. Interiérové látkové žalúzie vertikálne sú taktiež vyhľadávané ako dobré riešenie na prerozdelenie miestností a priestorov.