realizujeme Vaše plány

Vonkajšie rolety cena - exteriérové rolety cenník - Bratislava

Hľadáte vonkajšie exteriérové rolety v Bratislave a zaujíma vás ich cena?

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku NAKOMPLET na vonkajšie exteriérové rolety. Neváhajte nás kontaktovať.


Vonkajšie rolety hliníkové - exteriérové rolety - Bratislava

Vonkajšie rolety jednoducho zachytia slnečné lúče ešte predtým, než dopadnú na sklenené plochy okien. Vďaka tomu výborne chránia váš interiér pred horúčavami omnoho efektívnejšie než interiérové tieniace prvky. Vonkajšie rolety sa vyrábajú z prvotriednych materiálov a výborne odolávajú aj nepriaznivému počasiu.

Vonkajšie rolety z našej ponuky nepotrebujú mimoriadne stavebné úpravy a svojimi rozmermi sa ľahko prispôsobia už hotovým stavebným otvorom. Vonkajšie rolety vyniknú najmä svojimi elegantnými prvkami a simplicitným automatizovaným ovládaním buď na vypínače alebo na diaľkové ovládače.

Vonkajšie rolety majú vo vodiacich lištách štetinkové tesnenia, ktoré zaisťujú čo najmenšiu hlučnosť aj pri intenzívnom vetre. Vonkajšie rolety taktiež zabraňujú únikom tepla z vášho interiéru v zimnom období a taktiež tlmia hluk pochádzajúci z exteriéru.

 

Vonkajšie rolety hliníkové Vivera

Vonkajšie rolety hliníkové Vivera sú štandardným typom roliet na exteriérové použitie. Najväčšími výhodami roliet Vivera sú výborná úroveň zatienenia, redukovanie hluku z exteriéru a významný termo-regulačný účinok. Hliníkové lamely vyplnené PUR penou vytvárajú v uzavretom stave súvislú plochu, ktorá výborne zatieni interiér vášho domova. Taktiež sa z nich stane neľahko prekonateľná prekážka, ktorá sťaží zlodejom vniknutie do vášho príbytku.

Vonkajšie rolety hliníkové Vivera sú vhodné pre dodatočnú montáž (pri rekonštrukcii alebo zatepľovaní stavby), ale aj pod zateplenie (zaomietací typ rolety). Skvelým doplnkom vonkajších hliníkových roliet sú zabudované sieťky proti hmyzu, ktoré sa dajú ovládať jednoducho a samostatne. 

Vonkajšie rolety hliníkové Admira

Vonkajšie rolety hliníkové Admira sú obľúbeným štandardným typom roliet pre exteriérové použitie. Inštalácia sa realizuje do stavebných otvorov najmä kvôli ochrane voči slnku, vetru, hluku i dažďu.

Vonkajšie rolety hliníkové Admira majú lamely vyplnené PUR penou. V uzavretom stave vzniká súvislá plocha, ktorá skvelo zatieni Váš interiér a zároveň sťaží neželaným návštevníkom vniknutie do vášho príbytku. Ovládanie rolety je riešené buď manuálne pásikom, šnúrkou alebo pomocou elektromotora, vypínačom alebo diaľkovým ovládaním. 

Vonkajšie rolety hliníkové Radix

Vonkajšie rolety hliníkové Radix sú zvlášt vhodné na dodatočnú montáž. Nie sú potrebné mimoriadne úpravy stavby, nakoľko sa ľahko prispôsobia už vytvorenému stavebnému otvoru. Box rolety je nainštalovaný viditeľne na vonkajšej strane stavebného otvoru.

Vonkajšie rolety hliníkové Radix majú možnosť prevedenia so zabudovanou sieťkou proti hmyzu, ktorá má vlastné ovládanie šnúrkou. 

Vonkajšie rolety hliníkové Covert


Vonkajšie rolety hliníkové Covert sú zaomietacím typom roliet určeným do novostavieb alebo rekonštruovaných stavieb. Je to z dôvodu potreby prispôsobenia stavebných otvorov požiadavkám montáže vonkajších roliet Covert. Box rolety je nainštalovaný priamo v stene nad stavebným otvorom. Pri pohľade z exteriéru je box rolety takmer neviditeľný.

Vonkajšie rolety hliníkové Covert majú taktiež možnosť prevedenia so zabudovanou sieťkou proti hmyzu, ktorá má vlastné ovládanie šnúrkou.