realizujeme Vaše plány

Vonkajšie hliníkové rolety - Bratislava a okolie

Vonkajšie hliníkové rolety jednoducho zachytia slnečné lúče ešte predtým, než dopadnú na sklenené plochy okien. Vďaka tomu výborne chránia váš interiér pred horúčavami omnoho efektívnejšie než interiérové tieniace prvky. Sú vyrábané z prvotriednych materiálov a výborne odolávajú aj nepriaznivému počasiu.

Rolety z našej ponuky nepotrebujú mimoriadne stavebné úpravy a svojimi rozmermi sa ľahko prispôsobia už hotovým stavebným otvorom. Taktiež vyniknú najmä svojimi elegantnými prvkami a simplicitným automatizovaným ovládaním buď na vypínače alebo na diaľkové ovládače. Vo vodiacich lištách sú štetinkové tesnenia, ktoré zaisťujú čo najmenšiu hlučnosť aj pri intenzívnom vetre. Nami ponúkané rolety taktiež zabraňujú únikom tepla z vášho interiéru v zimnom období a taktiež tlmia hluk pochádzajúci z exteriéru.


 

Vonkajšie hliníkové rolety Vivera

špičkovým typom roliet na exteriérové použitie. Najväčšími výhodamivýborná úroveň zatienenia, redukovanie hluku z exteriéru a významný termo-regulačný účinok. Hliníkové lamely vyplnené PUR penou vytvárajú v uzavretom stave súvislú plochu, ktorá výborne zatieni interiér vášho domova. Taktiež sa z nich stane neľahko prekonateľná prekážka, ktorá sťaží zlodejom vniknutie do vášho príbytku.

Rolety Vivera sú vhodné pre dodatočnú montáž (pri rekonštrukcii alebo zatepľovaní stavby), ale aj pod zateplenie (zaomietací typ rolety). Skvelým doplnkom vonkajších hliníkových roliet sú zabudované sieťky proti hmyzu, ktoré sa dajú ovládať jednoducho a samostatne. 

Vonkajšie hliníkové rolety Admira

sú obľúbeným štandardným typom roliet pre exteriérové použitie. Inštalácia sa realizuje do stavebných otvorov najmä kvôli ochrane voči slnku, vetru, hluku i dažďu. Rolety Admira taktiež potešia priaznivejšou cenou.

Rolety Admira majú lamely vyplnené PUR penou. V uzavretom stave vzniká súvislá plocha, ktorá skvelo zatieni Váš interiér a zároveň sťaží neželaným návštevníkom vniknutie do vášho príbytku. Ovládanie rolety je riešené buď manuálne pásikom, šnúrkou alebo pomocou elektromotora, vypínačom alebo diaľkovým ovládaním.
Nadokenné vonkajšie hliníkové rolety Stakusit

sú vhodné pre novostavby. Najväčšou výhodou týchto roliet je umiestnenie boxu nad oknom, vďaka čomu je zachovaný čo najväčší prístup svetla do domácnosti. Montáž roliet Stakusit sa realizuje zároveň s montážou okien. Preto treba so začlenením počítať už v projekte.

Rolety Stakusit majú hliníkové lamely vyplnené PUR penou. V uzavretom stave tvoria celistvú plochu, ktorá perfektne zatieni a vytvorí prekážku pred prípadným vlámaním.

Ďalej ponúkajú vysoký stupeň tienenia, znižujú nepríjemný hluk z exteriéru, majú výborný termoregulačný aj ochranný efekt a je ich možné ovládať buď manuálne pomocou pásika alebo pomocou elektromotora, vypínačom alebo diaľkovým ovládaním.
Vonkajšie hliníkové rolety do prekladu Heluz

znižujú tepelné straty, jednoducho sa inštalujú a majú vysoký stupeň zatienenia. Montujú sa do prekladu Heluz, ktorý je nosným a tvorí schránku pre vonkajšie hliníkové rolety. Proti nečistotám je priestor s roletou chránený hustými kefkami. Údržba sa robí cez odnímateľnú revíznu klapku.

Rolety do prekladu Heluz sú vhodné pre novostavby. Montáž sa môže vykonať už počas stavby, alebo až po ukončení stavby, a to vďaka schránke umiestnenej v preklade. Hliníkové lamely sú vyplnené PUR penou a v uzavretom stave tvoria celistvú plochu, ktorá perfektne zatieni a vytvorí prekážku pred prípadným vlámaním.

Ďalej ponúkajú elimináciu tepelných mostov, znižujú nepríjemný hluk z exteriéru, majú výborný termoregulačný aj ochranný efekt a je ich možné ovládať buď manuálne pomocou pásika alebo pomocou elektromotora, vypínačom alebo diaľkovým ovládaním.